Товару не було в наявності,але продавець одразу після замовлення зв'язався - пояснив ситуацію, вибачився за незручності. Швидко, ввічливо,коректно.
Юлия Б.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Товар працює як треба. І з відправкою усе ок. Але! Устілки через пару годин вже починають проявляти порошок, що в середині, розклеюються й брудняться носки, стають чорними.
Товар не в наявності
Магнітола хоч і нова але не працююча
Товару не було в наявності,але продавець одразу після замовлення зв'язався - пояснив ситуацію, вибачився за незручності.
Швидко, ввічливо,коректно.
Товар працює як треба. І з відправкою усе ок.
Але! Устілки через пару годин вже починають проявляти порошок, що в середині, розклеюються й брудняться носки, стають чорними.