Не задоволена тим,що замість вакуумних пакетів для заморожування 4 упаковки по 15 штук,які я заказала,відправили 4 упаковки по 10 штук,тобіш,мені недодали 20 штук пакетів,вважаю,що,той,хто пакував посилку не порядно поступив Відносно налобних ліхтариків та термоустілок, все ок
Гарне обслуговування
Не задоволена тим,що замість вакуумних пакетів для заморожування 4 упаковки по 15 штук,які я заказала,відправили 4 упаковки по 10 штук,тобіш,мені недодали 20 штук пакетів,вважаю,що,той,хто пакував посилку не порядно поступив
Відносно налобних ліхтариків та термоустілок, все ок
Все добре!