Вибачте, але це жах. Швабра не працює, закочується тряпка через положення ручки (закріплено в іншу сторону, що або брак, або як я маю це виправити?? ). Так ще й видно, що товар декілька разів відправляли вже, а його все одно продовжують впарювати, авось, хтось якось розбереться. Чашки прийшли не того кольору (жодного дзвінка, чи буде, ок, якщо змінять і т.д.) Так, ще й зараз мені робити повернення за свій кошт 🙄🙄
Олеся П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ирина Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все добре, лише із 8 пар, що замовила для чоловіків - прислали 1 пару жіночих
Людмила Л.
Нейтрально
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Андрій Г.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Відправили військовим не те та з затримкою
Іван Ж.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Андрей О.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Альона Ч.
Нейтрально
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовила лампочку на акумуляторі 12w, а мені приїхала 9w і зовсім інша фірма, а що саме цікаве я лампочку придбала вчора за 200грн, а сьогодні вона коштує 144грн 🧐
Вибачте, але це жах. Швабра не працює, закочується тряпка через положення ручки (закріплено в іншу сторону, що або брак, або як я маю це виправити?? ). Так ще й видно, що товар декілька разів відправляли вже, а його все одно продовжують впарювати, авось, хтось якось розбереться. Чашки прийшли не того кольору (жодного дзвінка, чи буде, ок, якщо змінять і т.д.) Так, ще й зараз мені робити повернення за свій кошт 🙄🙄
Все добре, лише із 8 пар, що замовила для чоловіків - прислали 1 пару жіночих
Відправили військовим не те та з затримкою
Замовила лампочку на акумуляторі 12w, а мені приїхала 9w і зовсім інша фірма, а що саме цікаве я лампочку придбала вчора за 200грн, а сьогодні вона коштує 144грн 🧐
Все добре