Все отлично но товара в наличие не было , пришлось заменить на другой так как промоплата была произведена
Лена Б.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовляла 30 шт тушей, приїхало 26 шт 4 шт не доклали . Зателефонувала їм все розповіла, і все я вже в чорному списку. Завжди всі питання можно вирішити але якщо вони так зробили то я напишу куди тільки зможу. На пром теж напишу, сайт Ваш виставою теж.
Володимир В.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Максим Ч.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Борис К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все добре!!!
Светлана Л.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Николай Н.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Володимир М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Анастасия С.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
З 3 товарів поклали тільки один, який я замовляла. Вентилятор поклали чорний замість рожевого. Устілки мали бути жіночого розміру, надіслали чоловічі. Навіщо вони мені? Питання без відповіді. Написала до продавця стосовно цього - «вибачайте, що не попередили». А мені що з чим робити, в взуття оце «вибачайте» покласти. Спілкування відверто хамське, не рекомендую, якщо не хочете купити кота в мішку
Все отлично но товара в наличие не было , пришлось заменить на другой так как промоплата была произведена
Замовляла 30 шт тушей, приїхало 26 шт
4 шт не доклали . Зателефонувала їм все розповіла, і все я вже в чорному списку. Завжди всі питання можно вирішити але якщо вони так зробили то я напишу куди тільки зможу. На пром теж напишу, сайт Ваш виставою теж.
Все добре!!!
З 3 товарів поклали тільки один, який я замовляла. Вентилятор поклали чорний замість рожевого. Устілки мали бути жіночого розміру, надіслали чоловічі. Навіщо вони мені? Питання без відповіді. Написала до продавця стосовно цього - «вибачайте, що не попередили». А мені що з чим робити, в взуття оце «вибачайте» покласти. Спілкування відверто хамське, не рекомендую, якщо не хочете купити кота в мішку