Быстро пришло, все работает. Спасибо продавцу. Оценка 10 из 10.
Кирил Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ганна С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дмитрий М.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
не має датчику руху!
Марія Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Сергій С.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Спочатку відправили товар, але неправильного розміру. Продавець помилку визнав, але товар не замінив і гроші не повернув.
Володимир Д.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Яна Ф.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
жахливий магазин купила лампочку з акамулятором, яка перестала працювати на четвертий день. написала продавцю: вiдповiли невпопад, написала ще раз, ще раз,- повний iгнор, в телеграм та вайбер номеру нема, зателефонувала,- менi в хамськiй формi cказали, що повернення не буде, бо на товар нема гарантii. право на повернення в 14 днiв не визнають доповнення: різні оператори, як мені пояснили. іньша людина розмовляла зі мною інакше, зовсім іньше ставлення. лампочку вислали іньшу, я оплатила доставку 70 грн. якщо лампочка на заміну працюватиме добре, то пізніше докину ще бал в оцінку вже по факту користування. по ітогу я втратила 70 грн на оплату доставки, але я сама на це погодилась.
Быстро пришло, все работает. Спасибо продавцу. Оценка 10 из 10.
не має датчику руху!
Спочатку відправили товар, але неправильного розміру. Продавець помилку визнав, але товар не замінив і гроші не повернув.
жахливий магазин
купила лампочку з акамулятором, яка перестала працювати на четвертий день.
написала продавцю: вiдповiли невпопад, написала ще раз, ще раз,- повний iгнор, в телеграм та вайбер номеру нема, зателефонувала,- менi в хамськiй формi cказали, що повернення не буде, бо на товар нема гарантii.
право на повернення в 14 днiв не визнають
доповнення: різні оператори, як мені пояснили.
іньша людина розмовляла зі мною інакше, зовсім іньше ставлення.
лампочку вислали іньшу, я оплатила доставку 70 грн.
якщо лампочка на заміну працюватиме добре, то пізніше докину ще бал в оцінку вже по факту користування.
по ітогу я втратила 70 грн на оплату доставки, але я сама на це погодилась.