Дуже швидка відправка,якісне пакування,респект компанії!
Артём Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Василь А.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все приїхало у чудовому вигляді, норм. запаковано. Проте трохи хвилювався — замалення виконали на 10 день, на запит в чаті не відповідали. Кольор одного з фонарів теж не той, проте це вже дрібниці. Попередній заказ теж був з деякими невідповідностями.
Антон Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Петро М.
Нейтрально
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Якби все норм, але чекав на відправку майже неділю. Ну з цим можна увійти в положення, що проблеми зі світлом і тд. Але навіщо було відправляти зовсім інший повербанк, взагалі не той, що замовляв, цього я не розумію. І хто в курсі, то нормальний повербанк на вагу відчуваєш, а цей майже як пушинка, вся вага що відчуваєш, то тільки пластмас конструкції.
Олександр С.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Вього замовляв 3 (три) рази даний товар, 1 раз приїхав швидко і те що потрібно (товар хороший). Я вирішив замовити батькам також - в результаті аж 2 рази приїхав невірний товар (2 і 3 раз відмова від отримання). Будь ласка, розберіться із працівниками складу - а то в таку погоду 2 рази просто так пенсіонерам по льоду у відділення ходити, розчаровуватись і відмовлятись - це перебір! Не рекомендую цього продавця за некомпетентність працівників складу! =(
Все супер !
Дуже швидка відправка,якісне пакування,респект компанії!
Все приїхало у чудовому вигляді, норм. запаковано. Проте трохи хвилювався — замалення виконали на 10 день, на запит в чаті не відповідали. Кольор одного з фонарів теж не той, проте це вже дрібниці. Попередній заказ теж був з деякими невідповідностями.
Якби все норм, але чекав на відправку майже неділю. Ну з цим можна увійти в положення, що проблеми зі світлом і тд. Але навіщо було відправляти зовсім інший повербанк, взагалі не той, що замовляв, цього я не розумію. І хто в курсі, то нормальний повербанк на вагу відчуваєш, а цей майже як пушинка, вся вага що відчуваєш, то тільки пластмас конструкції.
Вього замовляв 3 (три) рази даний товар, 1 раз приїхав швидко і те що потрібно (товар хороший). Я вирішив замовити батькам також - в результаті аж 2 рази приїхав невірний товар (2 і 3 раз відмова від отримання). Будь ласка, розберіться із працівниками складу - а то в таку погоду 2 рази просто так пенсіонерам по льоду у відділення ходити, розчаровуватись і відмовлятись - це перебір!
Не рекомендую цього продавця за некомпетентність працівників складу! =(