прислали зовсім не ті лампочки що вказані в оголошеннях...не та модель, вирішили кинути військових !!! Ми ще й замовили більше 10шт...поверніть кошти назад !!!КИДАЛИ
Олег К.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Оплатив за цей товар продавцю а потім з мене взяли ще 135 гривень на новій пошті. Так і не зміг дізнатись як звичайний конверт навіть не коробочка до нового року коштує 135 грн. Мені товар обійшовся 230 грн. Будьте обережні не раджу тут купляти.
прислали зовсім не ті лампочки що вказані в оголошеннях...не та модель, вирішили кинути військових !!! Ми ще й замовили більше 10шт...поверніть кошти назад !!!КИДАЛИ
Оплатив за цей товар продавцю а потім з мене взяли ще 135 гривень на новій пошті. Так і не зміг дізнатись як звичайний конверт навіть не коробочка до нового року коштує 135 грн. Мені товар обійшовся 230 грн. Будьте обережні не раджу тут купляти.
Звичайний вакуумний термос
Все ок!)
Все добре!!!
Дякую, гріють гарно. Задоволені