Відправка швидка, за це є якась оцінка. По товару: це ганчірочка якась, дуже тоненька, і що саме головне вона майже не гріє, при перевірці на пошті підключали, але вона майже не нагрілась. Десь трохи якнсь тепло пішло, але так і звичайним пледом можна вкритися і буле тепліше. Це одноразовий, не потрібний товар, який не виконує заявлених фунцій.
Все чудово))
Відправка швидка, за це є якась оцінка. По товару: це ганчірочка якась, дуже тоненька, і що саме головне вона майже не гріє, при перевірці на пошті підключали, але вона майже не нагрілась. Десь трохи якнсь тепло пішло, але так і звичайним пледом можна вкритися і буле тепліше. Це одноразовий, не потрібний товар, який не виконує заявлених фунцій.