Якість товару жахлива: м'яка іграшка не світиться у темряві, стаканчик для фарб був розчавлений( але це не головне), фарби застигли- ведмедика не можливо пофарбувати. В результаті: розчарована дитина, даремно витрачені кошти. Нікому не раджу тут купляти
Анна М.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже огидне ставлення до покупця. Є доставка накладеним платижем, але продавець вимагає предоплату- що визиває підозру про неякісний товар. Після відмови про передоплату,скасувала замовлення.
Якість товару жахлива: м'яка іграшка не світиться у темряві, стаканчик для фарб був розчавлений( але це не головне), фарби застигли- ведмедика не можливо пофарбувати. В результаті: розчарована дитина, даремно витрачені кошти. Нікому не раджу тут купляти
Дуже огидне ставлення до покупця. Є доставка накладеним платижем, але продавець вимагає предоплату- що визиває підозру про неякісний товар. Після відмови про передоплату,скасувала замовлення.
Швидко.Якісно.
Те що треба , коли нема світла.