Все отлично но товара в наличие не было , пришлось заменить на другой так как промоплата была произведена
Лена Б.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовляла 30 шт тушей, приїхало 26 шт 4 шт не доклали . Зателефонувала їм все розповіла, і все я вже в чорному списку. Завжди всі питання можно вирішити але якщо вони так зробили то я напишу куди тільки зможу. На пром теж напишу, сайт Ваш виставою теж.
Все отлично но товара в наличие не было , пришлось заменить на другой так как промоплата была произведена
Замовляла 30 шт тушей, приїхало 26 шт
4 шт не доклали . Зателефонувала їм все розповіла, і все я вже в чорному списку. Завжди всі питання можно вирішити але якщо вони так зробили то я напишу куди тільки зможу. На пром теж напишу, сайт Ваш виставою теж.
Все добре!!!