Быстро пришло, все работает. Спасибо продавцу. Оценка 10 из 10.
Кирил Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ганна С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дмитрий М.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
не має датчику руху!
Марія Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Сергій С.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Спочатку відправили товар, але неправильного розміру. Продавець помилку визнав, але товар не замінив і гроші не повернув.
Володимир Д.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Яна Ф.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
жахливий магазин купила лампочку з акамулятором, яка перестала працювати на четвертий день. написала продавцю: вiдповiли невпопад, написала ще раз, ще раз,- повний iгнор, в телеграм та вайбер номеру нема, зателефонувала,- менi в хамськiй формi cказали, що повернення не буде, бо на товар нема гарантii. право на повернення в 14 днiв не визнають доповнення: різні оператори, як мені пояснили. іньша людина розмовляла зі мною інакше, зовсім іньше ставлення. лампочку вислали іньшу, я оплатила доставку 70 грн. якщо лампочка на заміну працюватиме добре, то пізніше докину ще бал в оцінку вже по факту користування. по ітогу я втратила 70 грн на оплату доставки, але я сама на це погодилась.
Быстро пришло, все работает. Спасибо продавцу. Оценка 10 из 10.
не має датчику руху!
Спочатку відправили товар, але неправильного розміру. Продавець помилку визнав, але товар не замінив і гроші не повернув.
жахливий магазин
купила лампочку з акамулятором, яка перестала працювати на четвертий день.
написала продавцю: вiдповiли невпопад, написала ще раз, ще раз,- повний iгнор, в телеграм та вайбер номеру нема, зателефонувала,- менi в хамськiй формi cказали, що повернення не буде, бо на товар нема гарантii.
право на повернення в 14 днiв не визнають
доповнення: різні оператори, як мені пояснили.
іньша людина розмовляла зі мною інакше, зовсім іньше ставлення.
лампочку вислали іньшу, я оплатила доставку 70 грн.
якщо лампочка на заміну працюватиме добре, то пізніше докину ще бал в оцінку вже по факту користування.
по ітогу я втратила 70 грн на оплату доставки, але я сама на це погодилась.