Продавець брехун! Товар (вентилятор підлоговий) в описі і зі слів продавця «новий» а прийшло не зрозуміло в укій упаковці, навіть не в коробці а в якійсь помʼятій картонці, скотчем перемотане, коли відкрив то не те що б.в. а в грязному стані з дуже помітними слідами експлуатації та ще й з запахом підгорівшої пластмаси.
Руслана К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Олег О.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Інна С.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відправили не той розмір який попередньо було обговорено
Ігор К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дмитро Б.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все добре працює. Лампочка не 20 ват, не має і близько. Ну я думаю, що це намахали Китайці. Бо на коробці надпис присутній про 20 ват.
Сергій З.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ціна 244 грн за штуку. Конкуренти за 350 грн і більше. Замовляв 2 шт . З пересилом вийшло дешевше за 2 шт. З верху в ковпачку є кнопка вкл/Викл. Дякую продавцю!
Марина И.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Аліна Д.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відправили в день замовлення, кіт класний, мʼякий, виглядає як на фото, яскравий, трохи ниток стирчать, пожмаканий, але за таку ціну - просто супер, дитина дуже щаслива, а це головне )
Продавець брехун!
Товар (вентилятор підлоговий) в описі і зі слів продавця «новий» а прийшло не зрозуміло в укій упаковці, навіть не в коробці а в якійсь помʼятій картонці, скотчем перемотане, коли відкрив то не те що б.в. а в грязному стані з дуже помітними слідами експлуатації та ще й з запахом підгорівшої пластмаси.
Відправили не той розмір який попередньо було обговорено
Все добре працює. Лампочка не 20 ват, не має і близько. Ну я думаю, що це намахали Китайці. Бо на коробці надпис присутній про 20 ват.
Ціна 244 грн за штуку.
Конкуренти за 350 грн і більше.
Замовляв 2 шт .
З пересилом вийшло дешевше за 2 шт.
З верху в ковпачку є кнопка вкл/Викл.
Дякую продавцю!
Відправили в день замовлення, кіт класний, мʼякий, виглядає як на фото, яскравий,
трохи ниток стирчать, пожмаканий, але за таку ціну - просто супер, дитина дуже щаслива, а це головне )